1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • RHODESIAN RIDGEBACK
  • Artush Avatar Edii
  • Daudi Dahabu Manwë

Novinky 2017

Daudi a Bella - plánované krytí podzim 2017

Na podzim 2017 máme naplánováno krytí s další Daudiho nevěstou - Bellou z Tehovského vrchu. Bella je krásná fenka s vynikající povahou a pyšnící se certifikátem Pracovního psa. Z tohoto spojení očekáváme krásná a zdravá štěňátka s výbornými pracovními předpoklady po svých rodičích a hlavně skvělé parťáky do rodiny.

Více na:

http://beatuscanis.webnode.cz/vrh-a/

V Jizerkách

A opět pár fotek z naší oblíbené procházky kolem přehrady Černá Nisa v Jizerských horách.

ni1ni2ni3ni4ni5ni6

Výlet z Osečné na Hamr na Jezeře

V pátek po státním svátku jsem si vzala dovolenou a vyrazila s kluky na oblíbenou procházku z Osečné k Hamerskému jezeru, jen zříceninu Děvín jsme tentokrát vynechali:-)

ose1ose2ose3ose4ose5ose6

Záchranářské cvičení - sutina v Náchodě

Státní svátek jsme oslavili nácvikem vyhledávání osob v sutinách v Náchodě. Tento terén považuji určitě za jeden z nejtěžších, na kterých cvičíváme.

na1na2na3na4na5na6na7na8

Závod psovodů SH ČMS - výběrový závod na Mistrovství ČR psovodů a psů IZS

O víkendu 26. - 27. srpna jsme se s Daudim zúčastnili výběrového závodu záchranných psů SH ČMS. Naším dnem byla neděle, se specializací na plochy. Daudi mě svým parádním výkonem moc překvapil a mrzí mě, že jsem se během závodu jako psovod dopustila několika zásadních chyb, které pravděpodobně měli vliv na konečný výsledek vyhledávání pohřešovaných osob. Nicméně i tak mám z krásného 4. místa obrovskou radost a díky této cenné zkušenosti vím, že na sobě budu muset ještě pořádně zapracovat:-)

Závod byl skvěle připraven, děkuji organizátorům i figurantům a děkuji také za foto Karolíně Morávkové:-)

 
vb1vb2vb3

O celém závodě více zde:

http://www.psovodi-hejnice.cz/novinky/

Pár fotek z chalupy

I letos jsme trávili převážnou část dovolené na chalupě, kde je nám hrozně moc fajn:-)

chal2chal3chal4chal5chal6chal7chal8chal9chal10

Letní výcvikový tábor záchranných psů - Hejnice 2017

Výcvikový tábor záchranných psů pořádaný Psovody SDH Hejnice je pro nás každé léto prakticky tradicí. Tento rok jsme vyrazili na tábor již počtvrté. A opět nás čekal perfektně připravený a zajímavý program, spousta fajn lidí a na závěr tábora dokonce i závod, kde jsme se umístili na čtvrtém místě:-)

Za fotky díky Martině Procházkové.

tab1tab2tab3tab4tab5tab6

Copa tu hledáš - závod záchranných psů

O víkendu 17. - 18. června jsme si vyrazili na závod záchranných psů  - Copa tu hledáš. Závod pořádala Záchranná skupina SDH Horní Bříza a bylo to naprosto super. Čekal nás nabitý víkend, plný vyhledávání osob na plochách, práce s mapou nebo GPS, ale taktéž i poskytnutí první pomoci člověku i psovi. Závod byl opravdu skvěle připravený a v Bříze (nedaleko Plzně) se nám moc líbilo. Na závod jsem nastoupila s Daudim a Artík nás na cestě doprovázel.

Umístili jsme se na krásném sedmém místě, kdy nás od šestého místa dělila jen časovka:-) Vzhledem k obrovské konkurenci, kterou jsme v ostatních závodnících měli mám ze sedmého místa obrovskou radost.

Foto: Karolína Morávková

hb1hb2hb3hb4

Sociální sítě

Rhodéský ridgeback je pohledný a silný pracovní pes původem z jižní Afriky.Je to pes inteligentní, trpělivý a se silným smyslem pro humor, což z něj dělá báječného společníka.

Přihlášení

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat