1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • RHODESIAN RIDGEBACK
  • Artush Avatar Edii
  • Daudi Dahabu Manwë

Novinky 2013

DUO CACIB Praha 3.11.2013

DSCF50072

Nastal čas, abychom Daudiho trochu provětrali ve výstavním kruhu. Za chvíli mu bude půl roku, tak ať si kluk ještě stihne vyzkoušet třídu štěnat. V neděli ráno, když ještě skoro všechno spalo, jsme vystartovali na Mezinárodní výstavu psů do Prahy.

Přípravě věnovala panička opravdu dost času a poctivě cvičila postoj, pohyb v kruhu a „ukaž zuby“. Všechno šlo celkem pěkně, Daudi se přestal při běhu v kruhu zakusovat paničce do nohavice, při chůzi neměl potřebu překousnout výstavní vodítko…zkrátka paráda. Jen ty zuby….to se mu moc nelíbilo…

Do Prahy jsme dorazili s předstihem, pěkně si vše vyzkoušeli na místě a panička byla moc spokojená. Jenže jak už to tak bývá, když je ta pravá chvíle ukázat, co všechno umíme, tak se fešákovi zrovna moc nechce. Proč bych měl běhat a hezky stát, když je na zemi tolik rozšlapaných voňavých pamlsků a zajímavých pachů, které neznám? Předvedení spíš připomínalo závody ve stopování a předvedení zubů připomínalo řeckořímský zápas. Ale naštěstí to stačilo. Daudi dostal svoje první ohodnocení Velmi nadějný 3 a slíbil, že na sobě do příště zamaká ….. A panička na sobě bude taky ještě muset samozřejmě zapracovat, aby mu to nezkazila…určitě.

Artush si odnesl ve třídě otevřené ohodnocení velmi dobrý. Výstavy ho nebaví, na druhou stranu, kde má možnost uvidět tolik krásných slečen? Zkrátka všechno má svá pro i proti.

Na výstavě jsme potkali Daudiho taťku Adama a jeho sestru Angee, tetu Badawi, sestřičku Pheobe a brášku Danteho, a taky holky Anetku a Bahati (kterou Artush bezmezně zbožňuje). Všichni se spolu mohli na konci výstavy pořádně proběhnout a to byla asi ta nejlepší odměna.

Galerie DUO CACIB >>

další foto na:

Manwë gallery 1 >>     Manwë gallery 2 >>     Agadam gallery >>

Sociální sítě

Rhodéský ridgeback je pohledný a silný pracovní pes původem z jižní Afriky.Je to pes inteligentní, trpělivý a se silným smyslem pro humor, což z něj dělá báječného společníka.

Přihlášení

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat