1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • RHODESIAN RIDGEBACK
  • Artush Avatar Edii
  • Daudi Dahabu Manwë

Novinky 2013

Daudi poprvé ve PSOLE

P1230221P1230223P1230226

Že neděle je od slova „NEDĚLAT“ u nás rozhodně neplatí a tak jsme se ráno moc dlouho nepřevalovali a vyrazili jsme s Daudim poprvé do školky pro štěňata, kterou pořádá PSOLA v Liberci. Protože školička není pro dospělý chlapy, poslali jsme Artushe s páníčkem do „háje“……………

Daudi byl moc šikovný. Ve školce byl sice poprvé, ale prostředí cvičáku mu není rozhodně cizí, protože už přes měsíc maká v našem ZKO Hanychov v Liberci. Takže tady jsme jen upevňovali to, co už umí, ale za přítomnosti podobně mladých pejsků, takže to bylo samozřejmě těžší, ale našemu klukovi se i tak moc dařilo. Trošku práce jsme měli s probíháním tunelu na agility, protože tuhle obludu Daudi ještě neznal. Ale když psovod hodně chce…..za chvíli Daudík probíhal malým i velkým tunelem. Není nad vhodně zvolené pamlsky. Na konci nám doporučili navštěvovat kurs pro pokročilejší štěňata, což zvážíme.

No a na závěr byla odměna největší a to byla hra s novými kamarády, viz galerie. Pokud se objeví na stránkách PSOLY i nějaké fotky „při práci“, tak dodatečně přidáme. Měli jsme páníčka a Artushe v „háji“, takže jsme neměli vlastního fotografa…..ale zase jsme měli k obědu 3 houby.

Celá Galerie >>

Sociální sítě

Rhodéský ridgeback je pohledný a silný pracovní pes původem z jižní Afriky.Je to pes inteligentní, trpělivý a se silným smyslem pro humor, což z něj dělá báječného společníka.

Přihlášení

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat