1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • RHODESIAN RIDGEBACK
  • Artush Avatar Edii
  • Daudi Dahabu Manwë

Novinky 2013

Artushova bonitace

Artush Avatar Edii 1IMG 8836Protože z našeho Arta vyrostl chlapík jak se patří, vypravili jsme se s ním 8. září 2013 na bonitaci Českého klubu rhodézských ridgebacků do Prahy. Tady nám kluka uchovnili, takže jsme připraveni na první setkání s nějakou pěknou nevěstou. Ne, že by si Artush už nevybral....dokonce se pokusil vybrat si už na bonitaci a nechtěl si nechat vysvětlit, že takhle to bohužel nefunguje. Ale nakonec pochopil, že bude muset ještě nějaký čas počkat na tu pravou.

Daudimu se na bonitaci taky moc líbilo. Seznámil se tam snad se všemi pejsky a jejich páníčky.Všichni byli moc hodní a tak se tam docela slušně nadlábnul. Tak jsme mu slíbili, že pokud bude všechno v pořádku, bude hezky papat, aby z něj byl velkej kluk, tak se tam za dva roky znovu podíváme.

Super bylo, že jsme se na bonitaci sešli s Katkou a Davidem , kteří s sebou přivezli Daudiho maminku Tusani Extra Spice, tetu Tusani Happy Zippy a nevlastní sestřičku Badawi Manwë, která byla také ten den uchovněna. Navíc jsme měli možnost seznámit se spoustou zajímavých lidí a pejsků. Například s fenkou Bahati Manwë (sestřičkou Badawi) a jejím páníčkem Honzou. Zkrátka skvělej den.

Artush Avatar Edii 2Artush Avatar Edii 3IMG 9007

 

 

 

 

 

 

 

Za poskytnutí fotek děkujeme Vlaďce Hovorkové.

Sociální sítě

Rhodéský ridgeback je pohledný a silný pracovní pes původem z jižní Afriky.Je to pes inteligentní, trpělivý a se silným smyslem pro humor, což z něj dělá báječného společníka.

Přihlášení