1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • RHODESIAN RIDGEBACK
  • Artush Avatar Edii
  • Daudi Dahabu Manwë

Novinky 2016

Víkendové cvičení Psovodů SDH Hejnice

O víkendu 24. - 25. 9. jsme měli opravdu výjimečné cvičení. Těsně před samotným začátkem cvičení jsme dostali k dispozici pouze souřadnice podle GPS a přesný čas, ve který se máme na toto místo dopravit. Po dojezdu na místo určení - Hodkovice, u kostela, nás vyzvedlo zásahové vozidlo s právem přednosti v jízdě, které nás dopravilo do Liberce na letiště. Zde nás čekalo překvapení největší, neboť jsme se dozvěděli, že se i se psy budeme přesouvat letadlem na letiště do Hodkovic. V Hodkovicích hned po přistání následovalo hledání pohřešované osoby. Jelikož jsem tuto cestu mohla absolvovat pouze s jedním psem, vybrala jsem Daudiho. Měla jsem velkou radost z toho, že Daudi byl i po takovém nečekaném přesunu okamžitě schopen perfektně pracovat, třebaže tento přesun absolvoval poprvé v životě. Artík čekal v Hodkovicích, ale hledání pohřešované osoby v blízkosti letiště se již zúčastnil.

Tím ale naše cvičení neskončilo, poté  jsme se přesunuli do Koberov, kde nás čekalo sobotní noční i nedělní denní vyhledávání v náročných terénech v okolí  Suchých skal, kde jsme trénovali především kooperaci a orientaci v prostoru.

Byla to naprosto skvěle připravená akce, na kterou budeme ještě dlouho rádi vzpomínat:-)

l01 1l01 2l01 3l01 4l01 5

Sociální sítě

Rhodéský ridgeback je pohledný a silný pracovní pes původem z jižní Afriky.Je to pes inteligentní, trpělivý a se silným smyslem pro humor, což z něj dělá báječného společníka.

Přihlášení

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat